KALİTE MÜHENDİSLİĞİ VE YÖNETİCİLİĞİ ONLİNE SERTİFİKA PROGRAMI

Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi

Kalite mühendisi; firmalara ait olan mal, hizmet ya da süreç kalitesini ölçmek ve belirlemek için mühendislik birimlerinin teknik yöntemlerini kullanıp, planlama yapan kişiye verilen mesleki unvandır. Kalite mühendisi genel olarak kontrol sistemlerini tasarlar, uygular ve geliştirir.

Süresi:120  saat

Ücret:5.800 TL +kdv (Sınav ücreti dahil)

İçerik: ISO 9001-14001-45001 Entegre Yönetim Sistemleri, ISO 10002 Kalite Yönetimi – Müşteri Memnuniyeti, ISO 19011 İç Tetkikçi Programı, KVKK, Yalın Düşünce Yalın Üretim, İK Yönetimi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri. Tüm bu programları içerisinde barındıran paket mühendislik ve yöneticilik sertifika programıdır. Bu eğitim tüm dünyada geçerli global Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği yetkinliği kazandırır.

Kimler Alabilir: Herhangi bir ön lisans ya da lisans programından mezun olmuş kalite mühendisliği konusunda kariyer planlayanlar bu eğitime katılabilir.

Eğitim Şekli: Online-7/24 istediğin zaman istediğin cihazdan erişim

Sınav Şekli: Aynı platformdan online sınav erişimi

Sertifika: Exemplar Global onaylı uluslararası sertifika + Üniversite onaylı e devlette görünen sertifika

Aşağıdaki buton ile eğitimi temin edip dakikalar içinde eğitimlere başlayabilirsiniz.

Eğitimi başarı ile tamamlayan adaylarımız Kalite Yöneticisi Eğitim direktörümüzle zoom üzerinden kısa bir mülakata katılacaktır. Bu mülakat sonrası Direktörün onayı ile katılımcı Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği sertifikasına sahip olacaktır.

 Neden SAGEDAM?

SAGEDAM eğitim kurumu güçlü sertifikasyonlar yanı sıra detaylı-güncel-yoğun doküman destekli içerikler sağlar. Uzaktan eğitimleri uluslararası öğrenim yönetim sistemleri LMS, kolay erişilir, her zaman ve her cihazdan etkin kullanım ve online sınav-değerlendirmeleri ile fark yaratır. Uzman eğitimci kadrosu ile katılımcılarına her daim iletişim imkânı sunar. Eğitimleri tamamlayan katılımcılara güçlü içerik-güçlü sertifikasyon yanı sıra devamında, staj, kariyer, iş, kişisel gelişim ve fırsatlar hakkında gerçekten gönülden destek sağlar.

Exemplar Global kimdir? Exemplar Global onaylı sertifika ne işe yarar?

Küresel anlamda etkin uluslararası tanınırlık yetkisi sağlayan, konusunda lider eğitim sağlayıcıları ve denetçiler yetkilendiren bir kuruluştur. Özellikle sağlık, güvenlik, çevre, yönetim sistemleri ve benzeri konulardaki sertifikasyonları Global anlamda en yüksek seviyede saygınlık sağlar.

Eskiden RABQSA olarak bilinen Exemplar Global, uygunluk topluluğu için 30 yılı aşkın uzmanlık geliştirme sertifika programlarına sahiptir. RABQSA, 2004 yılında ABD Kayıt Kuruluşu Akreditasyon Kurulunun (RAB) personel belgelendirme faaliyetlerinin Avustralya merkezli Quality Society of Australasia (QSA) ile birleşmesinden kurulmuştur. INARTE (Uluslararası Radyo, Telekomünikasyon ve Elektromanyetik Birliği)
Haziran 2012’de RABQSA International ile birleşti. 2014 yılında, Exemplar Global resmi olarak doğdu.

Ana ofisleri Sidney, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Milwaukee, Wisconsin’de bulunmaktadır.

Exemplar Global’in değeri, yalnızca sertifika ve dijital rozet vermenin ötesine geçer. Müşterilerinin kariyerlerinin her alanında başarılı olmalarına yardımcı olmak için paha biçilmez kaynaklar sağlar.

Buna düzenli çevrimiçi etkinlikler, web seminerleri ve çevrimiçi yayını The Auditor Online’daki makaleler dahildir. Ayrıca paydaşlarına, çevrimiçi platformu Exemplar LINK aracılığıyla uygunluk topluluğunun diğer üyeleriyle bağlantı kurmalarını ve mesleki gelişimlerini geliştirmelerini sağlar.

SAGEDAM Eğitim kurumu Exemplar Global tarafından tanınmış eğitim sağlayıcısıdır. SAGEDAM tarafından verilen Exemplar Global sertifikasyonları uluslararası Dünyanın her yerinde geçerli ve Exemplar Global veri tabanı tarafından izlenebilir programlardır.

https://www.exemplarglobal.org/portal/files/tpsearchregister.php

https://exemplarlink.org/EGLinkRegister/Register

Sorunuz mu var?