Çalışanların Temel İSG Yenileme Eğitimleri-Uzaktan

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre tüm temel iş sağlığı ve güvenliği yenileme eğitimleri artık uzaktan eğitimle verilebiliyor.

Sektörünüz, tehlike sınıfınız ne olursa olsun size uygun içerikte ve maliyette eğitimler sağlıyoruz. Eğitim Portalı; etkileşimli video seçenekleri, test-sınav modülleri, anket uygulaması, sertifika modülü, işyerine özgün konu ekleme, detaylı raporlama gibi özelliklerle mevzuata uygundur.

Uzaktan eğitimler LMS uluslararası uzaktan öğrenim yönetim sistemlerine ve yönetmeliğimize uygun şekilde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı A sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri tarafından hazırlanmaktadır.

  • Az tehlikeli işyerleri için çalışan başına 8 saat
  • Tehlikeli işyerleri için çalışan başına 12 saat
  • Çok Tehlikeli işyerleri için çalışan başına 16 saat

Genel Konular-Sağlık Konuları-Teknik Konular ve İşyerinize özgün diğer konularla çalışanlarınız yasal alması zorunlu olan temel İSG eğitimlerini internet erişimi olan her yerden kolayca takip etmelerini sağlıyoruz.

Çalışanlarınız telefondan, tabletten ya da bilgisayardan istedikleri zaman eğitimleri kolayca takip edebilecektir.

Eğitim sonunda tüm sertifikalarınız, eğitim değerlendirme raporları ve uzaktan eğitim kayıtlarınız e-imzalı mail yoluyla ya da ıslak imzalı-kaşeli olarak kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Detaylı demo içeriklere ulaşmak ve bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim:info@sagedam.com