İade Politikası

Satın almış olduğunuz eğitimleri, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

 

Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizi iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda bulabilirsiniz:

 

  • Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 30 dakikadan fazla zaman geçirmemelisiniz. Eğitimi ne kadar süre izlediğiniz bilgisi uzaktan eğitimsistemimiz tarafından kayıt ediliyor. Eğitimi 30 dakikadan fazla izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ücret iadesi yapılmamaktadır. Eğitimi alıp, 30 dakika boyunca inceleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

 

  • İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 7 gün içinde info@sagedam.com a mail atmalısınız.

 

İade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız,  0216 251 67 81 nolu telefon numaramızdan ya da info@sagedam.com üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.