İSG EĞİTMEN KURSU

İSG Eğitici Eğitim Paket Programı

OHS Train the Trainer Course

Süresi:125 saat

Ücret:6.800 TL +KDV (Sınav ücreti dahil)

İçerik: Eğitici eğitimi, yüksekte çalışma eğitici eğitimi, yangın eğitici eğitimi, acil durum kriz yönetimi eğitici eğitimi, temel ilkyardım, yangın ve deprem güvenliği ve kaza-olay kök neden analizi eğitim içeriklerinden oluşur. Tüm bu programları içerisinde barındıran paket İSG eğitmen sertifika programıdır.

Kimler Alabilir: A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İSG ön lisans ya da lisans programından mezun olmuş İSG eğitmenlik konusunda kariyer planlayanlar bu eğitime katılabilir.

Eğitim Şekli: Online-7/24 istediğin zaman istediğin cihazdan erişim

Sınav Şekli: Aynı platformdan online sınav erişimi+Proje çalışması

Sertifika: Exemplar Global onaylı sertifika+ 3  adet Üniversite onaylı e-devlette görünen sertifika

Aşağıdaki buton ile eğitimi temin edip dakikalar içinde eğitimlere başlayabilirsiniz.

Eğitimi başarı ile tamamlayan adaylarımıza bir adet proje çalışması verilecektir.  Eğitim direktörümüzle zoom üzerinden kısa bir mülakata katılacaktır. Bu mülakat sonrası Direktörün onayı ile katılımcı Exemplar Global İSG Eğitmen sertifikasına sahip olacaktır.

 Neden SAGEDAM?

SAGEDAM eğitim kurumu güçlü sertifikasyonlar yanı sıra detaylı-güncel-yoğun doküman destekli içerikler sağlar. Uzaktan eğitimleri uluslararası öğrenim yönetim sistemleri LMS, kolay erişilir, her zaman ve her cihazdan etkin kullanım ve online sınav-değerlendirmeleri ile fark yaratır. Uzman eğitimci kadrosu ile katılımcılarına her daim iletişim imkânı sunar. Eğitimleri tamamlayan katılımcılara güçlü içerik-güçlü sertifikasyon yanı sıra devamında, staj, kariyer, iş, kişisel gelişim ve fırsatlar hakkında gerçekten gönülden destek sağlar.

Exemplar Global kimdir? Exemplar Global onaylı sertifika ne işe yarar?

Küresel anlamda etkin uluslararası tanınırlık yetkisi sağlayan, konusunda lider eğitim sağlayıcıları ve denetçiler yetkilendiren bir kuruluştur. Özellikle sağlık, güvenlik, çevre, yönetim sistemleri ve benzeri konulardaki sertifikasyonları Global anlamda en yüksek seviyede saygınlık sağlar.

Eskiden RABQSA olarak bilinen Exemplar Global, uygunluk topluluğu için 30 yılı aşkın uzmanlık geliştirme sertifika programlarına sahiptir. RABQSA, 2004 yılında ABD Kayıt Kuruluşu Akreditasyon Kurulunun (RAB) personel belgelendirme faaliyetlerinin Avustralya merkezli Quality Society of Australasia (QSA) ile birleşmesinden kurulmuştur. INARTE (Uluslararası Radyo, Telekomünikasyon ve Elektromanyetik Birliği)
Haziran 2012’de RABQSA International ile birleşti. 2014 yılında, Exemplar Global resmi olarak doğdu.

Ana ofisleri Sidney, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Milwaukee, Wisconsin’de bulunmaktadır.

Exemplar Global’in değeri, yalnızca sertifika ve dijital rozet vermenin ötesine geçer. Müşterilerinin kariyerlerinin her alanında başarılı olmalarına yardımcı olmak için paha biçilmez kaynaklar sağlar.

Buna düzenli çevrimiçi etkinlikler, web seminerleri ve çevrimiçi yayını The Auditor Online’daki makaleler dahildir. Ayrıca paydaşlarına, çevrimiçi platformu Exemplar LINK aracılığıyla uygunluk topluluğunun diğer üyeleriyle bağlantı kurmalarını ve mesleki gelişimlerini geliştirmelerini sağlar.

SAGEDAM Eğitim kurumu Exemplar Global tarafından tanınmış eğitim sağlayıcısıdır. SAGEDAM tarafından verilen Exemplar Global sertifikasyonları uluslararası Dünyanın her yerinde geçerli ve Exemplar Global veri tabanı tarafından izlenebilir programlardır.

https://www.exemplarglobal.org/portal/files/tpsearchregister.php

https://exemplarlink.org/EGLinkRegister/Register

Sorunuz mu var?